Sponsor reklam
4
Temmuz
2013
Yorum Yok
Yazılım
222 Tıklanma Okunma

Windows 8.1 İndir.

Microsoft windows 8.1 önizleme sürümünü kullanıcıların hizmetine sürdü.Windows 8.1 ister güncelleme dosyasını indirin isterseniz iso olarak indirebilirsiniz.Farklı dil seçenekleri de mevcuttur.

Windows 8.1 Önizlemesi’ni ISO dosyasından nasıl yükleyebilirim?
Windows 8.1 Önizlemesi’ni bir ISO dosyasından yüklemek için önce ISO dosyasını DVD’de veya USB flash sürücüde depolanan yükleme medyasına dönüştürmeniz gerekir.

Windows 8 kullanıyorsanız Windows 8.1 Önizlemesi’ni bir ISO dosyasından yüklemek için şu adımları izleyin:

ISO (.iso) dosyasını indirin.
ISO dosyasına çift dokunun veya çift tıklayın.
setup.exe’ye çift dokunun veya çift tıklayın ve adımları izleyin.
Windows 7 kullanıyorsanız bir ISO dosyasını DVD’ye dönüştürmenin en kolay yolu Windows Disk Yansıması Yazıcı uygulamasını kullanmaktır. Windows XP veya Windows Vista çalıştıran bir bilgisayarda, ISO dosyasının yüklenebilir medyaya dönüştürülmesi için üçüncü taraf bir program gerekir ve DVD yazma yazılımları genelde bu özelliğe sahiptir.

Önemli
Windows 8.1 Önizlemesi’ni ISO dosyasını kullanarak yüklemeye karar verirseniz yükledikten sonra kaldıramazsınız. Önceki işletim sisteminize geçmeye karar verirseniz bunu, bilgisayarınızla birlikte verilen kurtarma veya yükleme medyasını (genellikle DVD’dir) kullanarak yeniden yüklemeniz gerekir. Windows 8 çalıştırıyorsanız ve kurtarma medyanız yoksa USB kurtarma sürücüsü oluşturma imkanınız vardır. Windows 7, Windows Vista veya Windows XP çalıştırıyorsanız ve kurtarma medyanız yoksa bilgisayarınızın üreticisi tarafından sağlanan yazılımı kullanarak bilgisayarınızdaki kurtarma bölümünden oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bilgisayarınızın üreticisine ait web sitesinin destek bölümüne göz atın. Windows 8.1 Önizlemesi’ni yükledikten sonra, Windows’un eski sürümüne geri dönmek için bilgisayarınızın kurtarma bölümünü kullanamazsınız.

İndirmeden önce bilmeniz gerekenler
Windows 8.1 Önizlemesi, ticari olarak yayımlanmadan önce büyük ölçüde değişikliğe uğrayabilecek bir yayım öncesi yazılımdır. Microsoft, burada sağlanan bilgilerle ilgili doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermez. Bazı ürün özellikleri ve işlevleri için ek donanım ya da yazılımların yüklenmesi gerekebilir.

ISO dosyaları
Ürün Anahtarı: NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92F

[legend title="Download" style="3"]İndirmek için tıklayınız.[/legend]

[ Benzer Yazılar ]
 • android-Sanallive.com

  Android telefon ve tabletlerde oynayabileceginiz 10 adet oyun


  Boş vakitlerinizde veya sıkıldığınız zamanlarda oynayabiliceğiniz bir birinden harika 10 adet oyun.Bu oyunlara onlarca Türklira sı harc[...]
 • ubuntu-tv-pc-smartphone-tablet-640x474-e1362062368702

  Ubuntuyu hiç denedinmi ?


  Ubuntuyu diger linux işletim sistemlerinden ayıran en büyük özellik windows üzerinde çalışabilmesi[...]
 • unnamed (2)

  Elif Ba Oyun android


  Çocuklarınıza kuran okumayı sevdirebilirsiniz hemde üstelik oyun ile.Kuran Okumayı bilmeyen kalmasın. Çok güzel bir ElifBa Oyunu. Daha [...]
 • Run Sheldon! Oyna (1)

  Run Sheldon! Oyna (İos ve İpad )


  Ünlü “Kamplumbağa ile Tavşan” masalında, yarışı kazanan Sheldon ile tanışın. Ne yazık ki Tavşan Çetesi’nin üyeleri, yar[...]
[ Ne Demişler ? ]


Sponsor Reklam

Kaynaştıklarımız

 • Follow
 • BUGÜN EN POPÜLER YAZILAR

  Yazılarda Arama Yap !
  Instagram'da takip et !
   Uydunet
  Tavsiye Bağlantılar

  En çok Tıklananlar

  
  Cilt Bakımı - telefon dinleme